0 3000 0 300 120 30 https://www.barisdayak.com.tr 960 0
site-mobile-logo
site-logo
Web Tasarım ve Seo Uzmanı

Hakkımda

Merhaba

Ben Barış Dayak, 11 yılı aşkın süredir web tasarım ve seo uzmanlığı sektöründe freelance olarak dijital alanlarda faaliyet göstermekteyim. Sektöre başladığım günden itibaren profesyonel şekilde Web Tasarım, Google Seo, Google Reklam ve Kurumsal Kimlik projeleri ile müşterilerime değerli bir hizmet sağlamaktayım.

Çalışmalarımın tümünü, özgün, duyarlı ve güncel trendler dahilinde projelendirerek, Barış Dayak kalitesi ve farkıyla imzalıyorum.  Üzerinde çalıştığım her işin sorumluluğunu alıyor, başlangıç, süreç ve sonlandırma ile birlikte her kademe de sizlere tüm desteği sağlıyorum.

Dijital Dünya’da hizmet vermeye başladığım ilk anlardan bu güne kadar binlerce müşteri ile çalışma imkânı buldum.  Hemen hemen her sektörün Dijital pazarlama çözümüne katkı sağlayarak referanslarımı güçlendirdim.

Çalışma disiplinim ve kendime özgü tasarımlarıma her daim güvenerek, farklılaşmayı ve müşterilerimi farklı kılmayı kendime ilke edindim. Bu da böylesi rekabet dolu bir piyasa da gelişmemi, gelişirken yeniden yeniden öğrenmemi ve projelerime tüm bu bilgi birikimlerimi aktarmamı sağladı.

 İnteraktif bir hayatın parçası olabilmek, bulunabilirliğinizi arttırabilmek, engin rekabet mücadelesine güçlü başlayabilmek için gerekli olan tüm çalışmaları sizler için profesyonel şekilde yürütebilirim.

Seo Uzmanlığı yada Web Tasarım Uzmanlığını, reklam ajanslarına göre güçsüz bulan ve kıyaslayan herkesi Referanslarımı incelemeye davet edebilirim. İşini hakkıyla yapabilmek, emek vererek oldurabilmek ve elbette azimle tüm işlerin altından kalkabilmek benim gurur duyduğum en önemli özelliklerimdendir.

Kendime olan güvenim ile tüm müşterilerime sunduğum güven arasında hiçbir fark yok. Kendi varlığımı güçlendirebilmek, bu platformda yükselebilmek için ne kadar azimle çalışıyorsam, sizler içinde aynı çalışma disiplinini sergileyeceğimden hiçbir şüpheniz olmasın.

İsmimle oluşturduğum bu markayı tercih ettiğiniz için ve markalarınızın yükselişinde aracı olduğum için oldukça mutluyum. Sizlerle çalışmaktan keyif alıyor, birlikte güçlendirdiğimiz projeleri sürdürmekten de gurur duyuyorum.

Her firmanın / markanın / kişinin elbette bir sloganı vardır, sizi ikna etmek için, benim ise yetenek ve imzam var.

Dijital uzmanlığa ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz!